WEDSTRIJD
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Lilly Elida Haseth | Klara Ondrejcekova | 7-63, 6-4 | W15 Budapest | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
21.07.01, 22 Jaar
21.07.01, 22 Jaar
Lilly Elida Haseth vs. Klara Ondrejcekova - onderlinge wedstrijden
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Lilly Elida Haseth | Klara Ondrejcekova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Budapest | Clay |
Lilly Elida Haseth form & Klara Ondrejcekova form
Lilly Elida Haseth - laatste wedstrijden
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 2-1, Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tenika Mcgiffin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Rovira Alier | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
15.04.23 | vs. Beatrise Zeltina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | - | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
10.08.22 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Xiomara Estevez Grillo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Himari Sato | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Klara Ondrejcekova - laatste wedstrijden
W25 Split - Clay | ||||
01.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.21 Kwalif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |