WEDSTRIJD
08.11.19 | Kwartfinale | Lin Zhu | Timea Babos | 6-2, 6-2 | W100 Shenzhen | Hard |
STATISTIEKEN
Lin Zhu | Timea Babos | |
1e Service % | 31/46 (67%) | 35/66 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/31 (65%) | 16/35 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/66 (59%) | 18/46 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lin Zhu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15 | ||
Lin Zhu | 0-2 | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lin Zhu | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lin Zhu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lin Zhu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Lin Zhu | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-2 | Timea Babos | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lin Zhu vs. Timea Babos - onderlinge wedstrijden
08.11.19 | Kwartfinale | Lin Zhu | Timea Babos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W100 Shenzhen | Hard |
20.06.19 | 2e ronde | Timea Babos | Lin Zhu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W100 Ilkley | Grass |
06.08.13 | 1e ronde | Timea Babos | Lin Zhu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Suzhou | Hard |
Lin Zhu form & Timea Babos form
Lin Zhu - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 4-6, 1-4, - Lin Zhu - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Daria Saville | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Diana Shnaider | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Taylah Preston | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Daria Saville | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Caroline Dolehide | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 | vs. Liudmila Samsonova | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 | vs. Veronika Kudermetova | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 0-6, 0-3, - Lin Zhu - scratch | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Xinyu Wang | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Timea Babos - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |