Macedonia
03.08.94, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Russia
09.09.99, 24 Jaar
Russia
08.07.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Czech Republic
14.12.98, 25 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lina Gjorcheska/Anastasiya Komardina vs. Amina Anshba/Anastasia Detiuc - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | Halve finale | Lina Gjorcheska/Anastasiya Komardina | Amina Anshba/Anastasia Detiuc | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Minsk | Clay |
Lina Gjorcheska form & Amina Anshba form
Lina Gjorcheska/Anastasiya Komardina - laatste wedstrijden
W25 Getxo - Clay |
08.07.19 Kwartfinale | vs. Mercedes Aristegui/Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-0 | | wedstrijd detail |
08.07.19 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales/Despina Papamichail | 6-0, 6-1 | | wedstrijd detail |
08.07.19 Finale | vs. Vanda Lukacs/Nina Stadler | 6-3, 7-64 | | wedstrijd detail |
08.07.19 1e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca/Sandra Samir | 7-61, 5-7, 10-5 | | wedstrijd detail |
W25 Ystad - Clay |
17.06.19 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic/Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 6-2, 10-3 | | wedstrijd detail |
17.06.19 Finale | vs. Emily Arbuthnott/Anna Danilina | 6-3, 2-6, 4-10 | | wedstrijd detail |
17.06.19 Kwartfinale | vs. Quirine Lemoine/Rosalie Van Der Hoek | 6-1, 4-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
17.06.19 Halve finale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen/Malene Helgo | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Minsk - Clay |
10.06.19 Kwartfinale | vs. Polina Leykina/Katsiaryna Skachkova | 6-0, 6-4 | | wedstrijd detail |
10.06.19 Halve finale | vs. Amina Anshba/Anastasia Detiuc | 6-4, 6-0 | | wedstrijd detail |
10.06.19 Finale | vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich | 6-74, 6-4, 10-8 | | wedstrijd detail |
10.06.19 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova/Shalimar Talbi | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Minsk - Clay |
03.06.19 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996)/Ksenia Palkina | 6-0, 6-3 | | wedstrijd detail |
03.06.19 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna/Ulrikke Eikeri | 3-6, 6-4, 5-10 | | wedstrijd detail |
W25 Essen - Clay |
27.05.19 Finale | vs. Alena Fomina/Anastasia Zarycka | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
27.05.19 1e ronde | vs. Lea Boskovic/Tena Lukas | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
27.05.19 Kwartfinale | vs. Ilona Kremen/Aymet Uzcategui | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
27.05.19 Halve finale | vs. Destanee Aiava/Zoe Hives | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
Biel - I. hard |
13.04.17 Kwartfinale | vs. Timea Bacsinszky/Martina Hingis | 4-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
12.04.17 1e ronde | vs. Elise Mertens/Heather Watson | Elise Mertens/Heather Watson/Anastasia Detiuc - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
Santa Margherita - Clay |
10.10.16 Halve finale | vs. Cristiana Ferrando/Vivien Juhaszova | 6-1, 4-6, 10-12 | | wedstrijd detail |
10.10.16 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze/Lisa Ponomar | 1-6, 7-5, 10-3 | | wedstrijd detail |
10.10.16 Kwartfinale | vs. Alice Balducci/Anastasia Grymalska | 6-1, 6-0 | | wedstrijd detail |
Amina Anshba/Anastasia Detiuc - laatste wedstrijden
Antalya - Clay |
26.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa/Bibiane Schoofs | 1-6, 6-74 | | wedstrijd detail |
W75 Maribor - I. hard |
22.03.24 Kwartfinale | vs. En Shuo Liang/Qianhui Tang | 6-4, 1-6, 5-10 | | wedstrijd detail |
20.03.24 1e ronde | vs. Jamie Loeb/Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 10-4 | | wedstrijd detail |
W75 Ricany - I. hard |
12.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei/Valeria Savinykh | 2-6, 6-4, 5-10 | | wedstrijd detail |
W75 Trnava - I. hard |
07.03.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec/Tamara Zidansek | 6-4, 3-6, 12-10 | | wedstrijd detail |
07.03.24 Kwartfinale | vs. Lulu Sun/Katarina Zavatska | 7-65, 4-6, 7-10 | | wedstrijd detail |
Linz - I. hard |
31.01.24 1e ronde | vs. Sara Errani/Jasmine Paolini | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
Nanchang - Hard |
18.10.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo/Xinyu Jiang | 3-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
Hong Kong - Hard |
11.10.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva/Peyton Stearns | 1-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
Lausanne - Clay |
30.07.23 Finale | vs. Anna Bondar/Diane Parry | 2-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
28.07.23 Halve finale | vs. Quinn Gleason/Elixane Lechemia | 7-62, 6-4 | | wedstrijd detail |
27.07.23 Kwartfinale | vs. Jasmijn Gimbrere/Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 11-9 | | wedstrijd detail |
26.07.23 1e ronde | vs. Yana Sizikova/Kimberley Zimmermann | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
Palermo - Clay |
20.07.23 Kwartfinale | vs. Angelica Moratelli/Camilla Rosatello | 3-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
19.07.23 1e ronde | vs. Ingrid Neel/Fang-Hsien Wu | 6-2, 4-6, 11-9 | | wedstrijd detail |
Contrexeville - Clay |
16.07.23 Finale | vs. Cristina Bucsa/Alena Fomina | 6-4, 3-6, 7-10 | | wedstrijd detail |
14.07.23 Halve finale | vs. Amandine Hesse/Kristina Mladenovic | 1-6, 6-4, 10-4 | | wedstrijd detail |
13.07.23 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot/Margaux Rouvroy | 7-63, 6-2 | | wedstrijd detail |
Gaiba - Grass |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian/Olga Danilovic | 4-6, 6-4, 5-10 | | wedstrijd detail |
W100 Trnava - Clay |
13.05.23 Finale | vs. Estelle Cascino/Suzan Lamens | 6-3, 4-6, 10-4 | | wedstrijd detail |
12.05.23 Halve finale | vs. Yanina Wickmayer/Katarina Zavatska | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
11.05.23 Kwartfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie/Natalija Stevanovic | 7-64, 6-2 | | wedstrijd detail |
09.05.23 1e ronde | vs. Conny Perrin/Anna Siskova | 6-74, 6-2, 12-10 | | wedstrijd detail |
W100 Wiesbaden - Clay |
02.05.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell/Asia Muhammad | 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
W80 Zaragoza - Clay |
13.04.23 Kwartfinale | vs. Alena Fomina/Ekaterina Yashina | 2-6, 7-5, 9-11 | | wedstrijd detail |
11.04.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda/Vasanti Shinde | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
W60 Trnava - I. hard |
11.03.23 Finale | vs. Alicia Barnett/Olivia Nicholls | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
10.03.23 Halve finale | vs. Weronika Falkowska/Katarzyna Kawa | 2-6, 7-5, 10-7 | | wedstrijd detail |
09.03.23 Kwartfinale | vs. Mariana Drazic/Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
08.03.23 1e ronde | vs. Natalia Krockova/Tereza Smitkova | 6-1, 4-6, 10-6 | | wedstrijd detail |