WEDSTRIJD
23.09.20 | 1e ronde | Lina Glushko | Angela Fita Boluda | 3-2, - scratch | W15 Porto | Hard |
STATISTIEKEN
Lina Glushko | Angela Fita Boluda | |
1e Service % | 13/20 (65%) | 8/10 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 9/13 (69%) | 6/8 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/7 (57%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 2/10 (20%) | 7/20 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 15/30 (50%) | 15/30 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 0-0, 0-40[BP] | ||
Lina Glushko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 0-0, 0-40[BP] | ||
1-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 3-2 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lina Glushko vs. Angela Fita Boluda - onderlinge wedstrijden
23.09.20 | 1e ronde | Lina Glushko | Angela Fita Boluda | 3-2, Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail | W15 Porto | Hard |
Lina Glushko form & Angela Fita Boluda form
Lina Glushko - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | - | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Angela Fita Boluda - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail |