WEDSTRIJD
04.10.18 | 2e ronde | Lina Glushko | Shiran Arol Wiegand | 5-7, 6-1, 6-4 | Herzlia | Hard |
STATISTIEKEN
Lina Glushko | Shiran Arol Wiegand | |
1e Service % | 76/108 (70%) | 65/106 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/76 (57%) | 35/65 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/32 (38%) | 12/41 (29%) |
Benutte Breakpoints | 9/22 (41%) | 7/17 (41%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 59/106 (56%) | 53/108 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 114/214 (53%) | 100/214 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lina Glushko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Lina Glushko | 1-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Shiran Arol Wiegand | |
3-1 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lina Glushko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Lina Glushko | 3-3 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Lina Glushko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lina Glushko | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Lina Glushko | 5-5 | |
Lina Glushko | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lina Glushko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lina Glushko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Lina Glushko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lina Glushko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lina Glushko | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Shiran Arol Wiegand | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
23.01.98, 26 Jaar
23.01.98, 26 Jaar
Lina Glushko vs. Shiran Arol Wiegand - onderlinge wedstrijden
04.10.18 | 2e ronde | Lina Glushko | Shiran Arol Wiegand | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Herzlia | Hard |
Lina Glushko form & Shiran Arol Wiegand form
Lina Glushko - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | - | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Shiran Arol Wiegand - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marwa Hakimi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sumin Kim | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-2, 3-1, Alica Rusova - scratch | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tali Malykhin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
18.10.18 2e ronde | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.18 1e ronde | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.18 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 6-1, Andreia Beberechi - scratch | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Emily Seibold | 1-6, - Shiran Arol Wiegand - scratch | wedstrijd detail | |
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
04.10.18 2e ronde | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 1e ronde | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.18 Kwalif. | vs. Varvara Kuznetsova | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Sean Lodzki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
23.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |