WEDSTRIJD
23.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Linda Sevcikova | Olga Helmi | - niet aangetreden | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
09.06.98, 25 Jaar
18482 $
09.06.98, 25 Jaar
18482 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Linda Sevcikova vs. Olga Helmi - onderlinge wedstrijden
23.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Linda Sevcikova | Olga Helmi | Olga Helmi - niet aangetreden | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
01.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Olga Helmi | Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Linda Sevcikova form & Olga Helmi form
Linda Sevcikova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Turati | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Alisa Vasileva | 4-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Noa Krznaric | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Luciano | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nisa Bulut | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-73, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 6-2, 2-2, Lidia Encheva - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Koprivova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Maria Brotea | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Noka Juric | 0-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |