Macedonia
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Magdalena Stoilkovska vs. Lisa Pigato - onderlinge wedstrijden
25.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Lisa Pigato | Magdalena Stoilkovska | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Magdalena Stoilkovska form & Lisa Pigato form
Magdalena Stoilkovska - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail |
Lisa Pigato - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
19.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gaia Maduzzi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Pedone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Eszter Meri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-3, Oana Georgeta Simion - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 0-5, - Lisa Pigato - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |