WEDSTRIJD
07.11.19 | 2e ronde | Lisa Ponomar | Alba Rey Garcia | 6-3, 6-2 | W15 Solarino | Carpet |
STATISTIEKEN
Lisa Ponomar | Alba Rey Garcia | |
1e Service % | 29/44 (66%) | 36/54 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 19/36 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/54 (54%) | 13/44 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lisa Ponomar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alba Rey Garcia | |
0-0 | ||
Lisa Ponomar | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lisa Ponomar | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Ponomar | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lisa Ponomar | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lisa Ponomar | 4-1 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lisa Ponomar vs. Alba Rey Garcia - onderlinge wedstrijden
07.11.19 | 2e ronde | Lisa Ponomar | Alba Rey Garcia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Solarino | Carpet |
Lisa Ponomar form & Alba Rey Garcia form
Lisa Ponomar - laatste wedstrijden
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.20 Kwartfinale | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.20 1e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.20 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Alba Rey Garcia - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - scratch | wedstrijd detail |