WEDSTRIJD
04.04.19 | 2e ronde | Lisa Ponomar | Andreea Prisacariu | 6-4, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Lisa Ponomar | Andreea Prisacariu | |
1e Service % | 32/52 (62%) | 42/65 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/32 (63%) | 21/42 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/65 (57%) | 22/52 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Ponomar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lisa Ponomar | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lisa Ponomar | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lisa Ponomar | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Ponomar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lisa Ponomar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Andreea Prisacariu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lisa Ponomar | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lisa Ponomar vs. Andreea Prisacariu - onderlinge wedstrijden
04.04.19 | 2e ronde | Lisa Ponomar | Andreea Prisacariu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Lisa Ponomar form & Andreea Prisacariu form
Lisa Ponomar - laatste wedstrijden
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.20 Kwartfinale | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.20 1e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.20 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Andreea Prisacariu - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Maria Ionescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |