WEDSTRIJD
25.07.19 | 2e ronde | Lizette Cabrera | Yuuki Tanaka | 6-4, 6-3 | W80 Granby | Hard |
STATISTIEKEN
Lizette Cabrera | Yuuki Tanaka | |
1e Service % | 34/54 (63%) | 45/65 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/34 (59%) | 21/45 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 7/15 (47%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/65 (58%) | 24/54 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lizette Cabrera | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Yuuki Tanaka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lizette Cabrera | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Yuuki Tanaka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lizette Cabrera | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Yuuki Tanaka | |
0-0, 0-15 | ||
Lizette Cabrera | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-A[BP] | ||
5-4 | Yuuki Tanaka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Lizette Cabrera | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yuuki Tanaka | |
0-0 | ||
Lizette Cabrera | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Yuuki Tanaka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Lizette Cabrera | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Yuuki Tanaka | |
0-0, 30-0 | ||
Lizette Cabrera | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Yuuki Tanaka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lizette Cabrera | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lizette Cabrera vs. Yuuki Tanaka - onderlinge wedstrijden
25.07.19 | 2e ronde | Lizette Cabrera | Yuuki Tanaka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W80 Granby | Hard |
09.05.16 | 2e ronde van de kwal. | Lizette Cabrera | Yuuki Tanaka | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | Fukuoka | Grass |
Lizette Cabrera form & Yuuki Tanaka form
Lizette Cabrera - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Shibata | 6-5, Shiho Shibata - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Natalie Gaft | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Maya Joint | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Destanee Aiava | - | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Maddison Inglis | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Elena Micic | 7-5, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Lisa Mays | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Joana Baptista | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
24.06.23 Finale | vs. Rosa Vicens Mas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Alana Smith | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Maria Trujillo Garnica | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Kwartfinale | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Yuuki Tanaka - laatste wedstrijden
W100 Tokyo - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Mai Hontama | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Ayumi Morita | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Saki Imamura | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Michiru Furuya | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tsukuba - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Granby - Hard | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde | vs. Risa Ozaki | 2-6, 6-4, 2-1, Risa Ozaki - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Quinn Gleason | 0-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Holly Verner | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Pamela Montez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Min Park | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 7-5, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Kotomi Takahata | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Carpet | ||||
18.05.19 Halve finale | vs. Yuki Naito | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.19 Kwartfinale | vs. Jovana Jovic | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Sakura Hondo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.19 Kwalif. | vs. Tara Moore | 2-6, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |