WEDSTRIJD
29.10.18 | 1e ronde | Lou Adler | Georgia Andreea Craciun | 6-4, 7-5 | Nantes | I. hard |
STATISTIEKEN
Lou Adler | Georgia Andreea Craciun | |
1e Service % | 36/70 (51%) | 42/71 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/36 (78%) | 32/42 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/34 (59%) | 10/29 (34%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/71 (41%) | 22/70 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/141 (55%) | 64/141 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 1 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lou Adler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
0-2 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lou Adler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lou Adler | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-4 | Georgia Andreea Craciun | |
Lou Adler | 4-4 | |
0-0, 40-15 | ||
Lou Adler | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0 | ||
0-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lou Adler vs. Georgia Andreea Craciun - onderlinge wedstrijden
29.10.18 | 1e ronde | Lou Adler | Georgia Andreea Craciun | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Nantes | I. hard |
Lou Adler form & Georgia Andreea Craciun form
Lou Adler - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
03.11.20 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.20 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Palmela - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Georgia Andreea Craciun - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |