WEDSTRIJD
20.06.19 | 2e ronde | Lou Adler | Yarden Akler | 6-3, 6-1 | W15 Netanya | Hard |
STATISTIEKEN
Lou Adler | Yarden Akler | |
1e Service % | 29/50 (58%) | 28/44 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/29 (66%) | 16/28 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/21 (76%) | 7/16 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/44 (48%) | 15/50 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/94 (60%) | 38/94 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lou Adler | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lou Adler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lou Adler | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lou Adler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lou Adler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lou Adler | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lou Adler | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lou Adler | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
22.04.99, 24 Jaar
22.04.99, 24 Jaar
Lou Adler vs. Yarden Akler - onderlinge wedstrijden
20.06.19 | 2e ronde | Lou Adler | Yarden Akler | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Netanya | Hard |
14.03.18 | 1e ronde | Lou Adler | Yarden Akler | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | Ramat Hasharon | Hard |
Lou Adler form & Yarden Akler form
Lou Adler - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
03.11.20 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.20 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Palmela - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Yarden Akler - laatste wedstrijden
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.08.20 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |