WEDSTRIJD
02.04.19 | Kwalif. | Loudmilla Bencheikh | Stefania Rubini | 2-6, 7-66, 11-9 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Loudmilla Bencheikh | Stefania Rubini | |
1e Service % | 69/104 (66%) | 47/81 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/69 (58%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/35 (46%) | 21/34 (62%) |
Benutte Breakpoints | 2/6 (33%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/81 (41%) | 48/104 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/185 (48%) | 96/185 (52%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Loudmilla Bencheikh | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Loudmilla Bencheikh | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Loudmilla Bencheikh | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Loudmilla Bencheikh | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Loudmilla Bencheikh | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Loudmilla Bencheikh | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Loudmilla Bencheikh | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Loudmilla Bencheikh | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Loudmilla Bencheikh | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Loudmilla Bencheikh | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Stefania Rubini | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
3 | ||
0-0 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6, 4-7, 5-7, 6-7, 7-7, 7-8, 7-9, 8-9, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Loudmilla Bencheikh vs. Stefania Rubini - onderlinge wedstrijden
02.04.19 | Kwalif. | Loudmilla Bencheikh | Stefania Rubini | 2-6, 7-66, 11-9 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Loudmilla Bencheikh form & Stefania Rubini form
Loudmilla Bencheikh - laatste wedstrijden
W25 Perigueux - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 Kwalif. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Rania Azziz | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Capucine Sanoner | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Melissa Landres | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
17.01.20 Kwartfinale | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.20 1e ronde | vs. Rachel Leighton | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Joanna Garland | Joanna Garland - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Andrezieux - I. hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Manon Leonard | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Biarritz - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Anastasiya Komardina | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Stefania Rubini - laatste wedstrijden
W60 Rome - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Martins | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 2-6, 0-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 0-5, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 1-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 7-60, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Tona | 6-1, 3-0, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 0-2, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail |