WEDSTRIJD
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Lucia Cortez Llorca | Emma Mazzoni | 6-74, 7-64, 10-8 | W60 Nantes | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
15.10.98, 25 Jaar
12440 $
15.10.98, 25 Jaar
12440 $
Lucia Cortez Llorca vs. Emma Mazzoni - onderlinge wedstrijden
06.02.23 | Kwalif. | Lucia Cortez Llorca | Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W40 Porto | I. hard |
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Lucia Cortez Llorca | Emma Mazzoni | 6-74, 7-64, 10-8 | wedstrijd detail | W60 Nantes | I. hard |
Lucia Cortez Llorca form & Emma Mazzoni form
Lucia Cortez Llorca - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Emma Mazzoni - laatste wedstrijden
W15 Montreal - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Tiffany William | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |