WEDSTRIJD
25.07.18 | 2e ronde | Lucia Cortez Llorca | Susanne Celik | 6-75, 6-2, 6-3 | Sandelfjord | Clay |
STATISTIEKEN
Lucia Cortez Llorca | Susanne Celik | |
1e Service % | 57/118 (48%) | 79/134 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/57 (51%) | 35/79 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 31/61 (51%) | 24/55 (44%) |
Benutte Breakpoints | 10/24 (42%) | 6/24 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 75/134 (56%) | 58/118 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 135/252 (54%) | 117/252 (46%) |
Dubbele fouten | 16 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Susanne Celik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lucia Cortez Llorca | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-3 | Susanne Celik | |
0-0, 30-40 | ||
2-4 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lucia Cortez Llorca | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Susanne Celik | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Lucia Cortez Llorca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Susanne Celik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-1 | Susanne Celik | |
1-2 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Susanne Celik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Lucia Cortez Llorca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Lucia Cortez Llorca | 3-0 | |
Lucia Cortez Llorca | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Susanne Celik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucia Cortez Llorca | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucia Cortez Llorca | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucia Cortez Llorca vs. Susanne Celik - onderlinge wedstrijden
25.07.18 | 2e ronde | Lucia Cortez Llorca | Susanne Celik | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Sandelfjord | Clay |
Lucia Cortez Llorca form & Susanne Celik form
Lucia Cortez Llorca - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Susanne Celik - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.20 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.20 Halve finale | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
09.10.19 2e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
14.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hiroshima - Hard | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
21.07.19 Finale | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.19 Halve finale | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |