WEDSTRIJD
10.11.19 | Finale | Lucrezia Stefanini | Sada Nahimana | 6-4, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Lucrezia Stefanini | Sada Nahimana | |
1e Service % | 42/56 (75%) | 29/49 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/42 (57%) | 11/29 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 5/20 (25%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/49 (67%) | 24/56 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/105 (62%) | 40/105 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lucrezia Stefanini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sada Nahimana | |
0-0 | ||
Lucrezia Stefanini | 2-0 | |
3-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15 | ||
Lucrezia Stefanini | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Lucrezia Stefanini | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Lucrezia Stefanini | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Sada Nahimana | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Lucrezia Stefanini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15 | ||
Lucrezia Stefanini | 4-0 | |
0-0, 0-15 | ||
5-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucrezia Stefanini vs. Sada Nahimana - onderlinge wedstrijden
10.11.19 | Finale | Lucrezia Stefanini | Sada Nahimana | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
27.02.18 | 1e ronde | Sada Nahimana | Lucrezia Stefanini | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Lucrezia Stefanini form & Sada Nahimana form
Lucrezia Stefanini - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail |
Sada Nahimana - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |