WEDSTRIJD
09.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Ludmila Kareisova | Liz Keller | 6-2, 6-1 | Frydek Mistek | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
20.02.02, 22 Jaar
20.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
05.05.00, 23 Jaar
05.05.00, 23 Jaar
Ludmila Kareisova vs. Liz Keller - onderlinge wedstrijden
09.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Ludmila Kareisova | Liz Keller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Frydek Mistek | Clay |
Ludmila Kareisova form & Liz Keller form
Ludmila Kareisova - laatste wedstrijden
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.22 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | - | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Liz Keller - laatste wedstrijden
W25 St. - Clay | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Welker | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Zotova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Conde Monfort | 2-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Khodan | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons - Clay | ||||
03.11.18 Kwalif. | vs. Alice Zapolla | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |