WEDSTRIJD
10.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Ludmila Kareisova | Regina Husak | 3-6, 7-5, 6-3 | Frydek Mistek | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
20.02.02, 22 Jaar
20.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
18.01.90, 34 Jaar
18.01.90, 34 Jaar
Ludmila Kareisova vs. Regina Husak - onderlinge wedstrijden
10.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Ludmila Kareisova | Regina Husak | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Frydek Mistek | Clay |
Ludmila Kareisova form & Regina Husak form
Ludmila Kareisova - laatste wedstrijden
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
29.11.22 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | - | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Regina Husak - laatste wedstrijden
W25 Brno - Clay | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Orange | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Pokorna | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
10.12.18 Kwalif. | vs. Emanuela Mancuso | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.12.18 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Dean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
04.12.18 1e ronde | vs. Giulia Paterno | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.18 1e ronde | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Svetec | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.18 Kwalif. | vs. Alexis Jones | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Gadiatska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
10.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
03.09.18 Kwalif. | vs. Karolina Szmit | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Haren - Clay | ||||
28.08.18 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 7-65, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.18 Kwalif. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Celine Fritsch | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |