WEDSTRIJD
22.10.20 | 2e ronde | Liudmila Samsonova | Francesca Jones | 6-2, 6-1 | W25 Reims | I. hard |
STATISTIEKEN
Liudmila Samsonova | Francesca Jones | |
1e Service % | 24/34 (71%) | 41/52 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/24 (88%) | 23/41 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/10 (70%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/52 (52%) | 6/34 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Liudmila Samsonova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Liudmila Samsonova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Francesca Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Liudmila Samsonova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Francesca Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Liudmila Samsonova vs. Francesca Jones - onderlinge wedstrijden
22.10.20 | 2e ronde | Liudmila Samsonova | Francesca Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Reims | I. hard |
Liudmila Samsonova form & Francesca Jones form
Liudmila Samsonova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Naomi Osaka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.24 3e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | Anastasia Pavlyuchenkova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Barbora Krejcikova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
27.10.23 | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 | vs. Lin Zhu | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Madison Keys | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Jessica Pegula | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Francesca Jones - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. Solana Sierra | - Francesca Jones - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
23.04.23 Finale | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.23 Halve finale | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |