WEDSTRIJD
15.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Liudmila Samsonova | Tena Lukas | 6-4, 6-3 | Dubai | Hard |
STATISTIEKEN
Liudmila Samsonova | Tena Lukas | |
1e Service % | 25/50 (50%) | 44/75 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/25 (84%) | 32/44 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/25 (64%) | 10/31 (32%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/75 (44%) | 13/50 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/125 (56%) | 55/125 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 8 |
Aces | 4 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Liudmila Samsonova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Liudmila Samsonova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Liudmila Samsonova vs. Tena Lukas - onderlinge wedstrijden
15.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Liudmila Samsonova | Tena Lukas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Dubai | Hard |
Liudmila Samsonova form & Tena Lukas form
Liudmila Samsonova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Naomi Osaka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.24 3e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | Anastasia Pavlyuchenkova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Barbora Krejcikova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
27.10.23 | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 | vs. Lin Zhu | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Madison Keys | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Jessica Pegula | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Tena Lukas - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |