WEDSTRIJD
06.03.19 | 1e ronde | Lulu Sun | Haruna Arakawa | 6-2, 6-2 | W25 Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Lulu Sun | Haruna Arakawa | |
1e Service % | 41/55 (75%) | 47/70 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/41 (68%) | 22/47 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 10/23 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/70 (54%) | 19/55 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/125 (59%) | 51/125 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Haruna Arakawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lulu Sun | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Haruna Arakawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lulu Sun | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Haruna Arakawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Haruna Arakawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lulu Sun | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Haruna Arakawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Haruna Arakawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lulu Sun vs. Haruna Arakawa - onderlinge wedstrijden
06.03.19 | 1e ronde | Lulu Sun | Haruna Arakawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Mildura | Grass |
Lulu Sun form & Haruna Arakawa form
Lulu Sun - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Haruna Arakawa - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Catherine Harrison | 1-6, - Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anzu Inoue | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Maegan Manasse | 7-62, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 0-1, - Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Collins | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Mai Goto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ivana Popovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Mia Horvit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Susannah Su | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Xiaodi You | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail |