WEDSTRIJD
20.02.18 | 1e ronde | Maddison Inglis | Lulu Sun | 6-2, 6-0 | Perth | Hard |
STATISTIEKEN
Maddison Inglis | Lulu Sun | |
1e Service % | 21/37 (57%) | 35/50 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/21 (71%) | 13/35 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 6/15 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/50 (62%) | 12/37 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maddison Inglis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Maddison Inglis | 2-0 | |
Maddison Inglis | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Maddison Inglis | 3-1 | |
Maddison Inglis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maddison Inglis | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maddison Inglis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Lulu Sun | |
4-0 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maddison Inglis | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maddison Inglis vs. Lulu Sun - onderlinge wedstrijden
20.07.23 | 3e ronde | Lulu Sun | Maddison Inglis | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W40 Porto | Hard |
20.02.18 | 1e ronde | Maddison Inglis | Lulu Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Perth | Hard |
Maddison Inglis form & Lulu Sun form
Maddison Inglis - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Maegan Manasse | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Sarah Rokusek | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Elena Micic | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Erika Sema | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-2, Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Milan Krish | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Lulu Sun - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |