WEDSTRIJD
20.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Maddison Inglis | Nika Kukharchuk | 7-60, 6-2 | Anning | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maddison Inglis vs. Nika Kukharchuk - onderlinge wedstrijden
20.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Maddison Inglis | Nika Kukharchuk | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | Anning | Clay |
Maddison Inglis form & Nika Kukharchuk form
Maddison Inglis - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Maegan Manasse | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Sarah Rokusek | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Elena Micic | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Erika Sema | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-2, Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Milan Krish | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Nika Kukharchuk - laatste wedstrijden
W100 Granby - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Markham | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 1-6, 7-5, 1-0, Deniz Khazaniuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
04.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Paige Cline | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.01.20 Finale | vs. Alexa Noel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.20 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Jessica Plazas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.12.19 Finale | vs. Paige Cline | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.19 Halve finale | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.19 2e ronde | vs. Katya Townsend | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Elle Christensen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 1e ronde | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Aubane Droguet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Madison Appel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bogota - Clay | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Vanda Lukacs | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Maria Parra Romero | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-61, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Carol Vanesa Mora Camacho | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cucuta - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Sandra Samir | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Omolade Aderemi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |