WEDSTRIJD
25.07.19 | 2e ronde | Madison Appel | Olivia Gram | 6-2, 6-2 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Madison Appel | Olivia Gram | |
1e Service % | 32/51 (63%) | 19/44 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/32 (78%) | 13/19 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/19 (37%) | 8/25 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/44 (52%) | 19/51 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/95 (58%) | 40/95 (42%) |
Dubbele fouten | 8 | 13 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Madison Appel | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Olivia Gram | |
0-0 | ||
Madison Appel | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Olivia Gram | |
0-0 | ||
Madison Appel | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-2 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Madison Appel | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Madison Appel | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Madison Appel | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Madison Appel | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
USA
31.05.97, 26 Jaar
31.05.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Denmark
23.11.00, 23 Jaar
19031 $
23.11.00, 23 Jaar
19031 $
Madison Appel vs. Olivia Gram - onderlinge wedstrijden
25.07.19 | 2e ronde | Madison Appel | Olivia Gram | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Madison Appel form & Olivia Gram form
Madison Appel - laatste wedstrijden
W25 Santo - Hard | ||||
08.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Mcginnis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
01.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Hitt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonore Tchakarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Polina Leykina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Asuka Yoshida | 6-71, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Calissa Dellabarca | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 1-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Demi Tran | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.12.19 1e ronde | vs. Sarah-Maude Fortin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Nika Kukharchuk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Mary Closs | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Austin - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Dominique Schaefer | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Kylie Collins | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Alicia Herrero Linana | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Waco - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Chavatipon | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Emma Davis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Sophie Abrams | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Olivia Gram - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |