Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
23.08.00, 23 Jaar
23.08.00, 23 Jaar
Maelys Bougrat vs. Emma Zakordoniec - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | Kwalif. | Maelys Bougrat | Emma Zakordoniec | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Maelys Bougrat form & Emma Zakordoniec form
Maelys Bougrat - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
02.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiang Qi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Emma Zakordoniec - laatste wedstrijden
W25 Bytom - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Nikola Tomanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Regina Husak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Gabriela Horackova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 0-6, 7-65, 14-12 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Cagnazzo | 7-5, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nelly Vlachopulosova | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Zorgovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Schio - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Bianchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Kaiser | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Griessner | 7-64, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
25.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Golubovskaya | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
13.11.17 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Bobik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Joanna Przyby | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Pietras | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Lenka Jurikova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szczawno Zdroj - Clay | ||||
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |