WEDSTRIJD
05.04.19 | Kwartfinale | Magali Kempen | Laura Maluniakova | 6-4, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Magali Kempen | Laura Maluniakova | |
1e Service % | 39/56 (70%) | 47/68 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/39 (74%) | 32/47 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/68 (44%) | 18/56 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/124 (55%) | 56/124 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 7 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Magali Kempen | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Magali Kempen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Magali Kempen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Magali Kempen | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Laura Maluniakova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Magali Kempen | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Magali Kempen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Magali Kempen | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Laura Maluniakova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Magali Kempen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Magali Kempen | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Magali Kempen | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
03.03.98, 26 Jaar
03.03.98, 26 Jaar
Magali Kempen vs. Laura Maluniakova - onderlinge wedstrijden
13.04.19 | Halve finale | Magali Kempen | Laura Maluniakova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
05.04.19 | Kwartfinale | Magali Kempen | Laura Maluniakova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Magali Kempen form & Laura Maluniakova form
Magali Kempen - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Aravane Rezai | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
10.02.24 Finale | vs. Barbora Palicova | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Halve finale | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-610, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-72, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Laura Maluniakova - laatste wedstrijden
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Vanda Lukacs | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-3, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Christina Rosca | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura-Ioana Paar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.04.19 Halve finale | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Barbara Bonic | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Morgane Van Den Bergh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.19 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.19 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.19 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.04.19 Kwalif. | vs. Eva Siska | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Fricova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Mira Antonitsch | 6-0, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.19 Kwartfinale | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.02.19 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.02.19 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |