INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Xenia Knoll vs. Magdalena Pantuckova - onderlinge wedstrijden
12.03.19 | 1e ronde | Magdalena Pantuckova | Xenia Knoll | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Xenia Knoll form & Magdalena Pantuckova form
Xenia Knoll - laatste wedstrijden
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Andrezieux - I. hard | ||||
06.10.19 Finale | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
06.02.19 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
23.01.19 2e ronde | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.01.19 1e ronde | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
29.11.18 Kwartfinale | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.18 2e ronde | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.18 2e ronde | vs. Tamara Malesevic | - | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
11.11.18 Halve finale | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.18 Kwartfinale | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Magdalena Pantuckova - laatste wedstrijden
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.11.19 Finale | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.19 Halve finale | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail |