Italy
24.05.90, 33 Jaar
24.05.90, 33 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Macedonia
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
Claudia Franze vs. Magdalena Stoilkovska - onderlinge wedstrijden
19.11.18 | Kwalif. | Magdalena Stoilkovska | Claudia Franze | 6-4, 6-71, 6-2 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Claudia Franze form & Magdalena Stoilkovska form
Claudia Franze - laatste wedstrijden
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Lara Panfilov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Lidija Samardzic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
27.11.18 1e ronde | vs. Claudia Giovine | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.11.18 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 4-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sarra Ata | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.11.18 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.18 Kwalif. | vs. Ivonne Juric | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
22.10.18 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.18 1e ronde | vs. Nermeen Shawky | 1-6, 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Sandra Samir | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.18 Kwalif. | vs. Farah Khalil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aline Thommen | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
13.09.18 2e ronde | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.18 1e ronde | vs. Blanca Puig Caballero | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Torino - Clay | ||||
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Diez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
12.12.17 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.12.17 Kwalif. | vs. Malak Mahmoud | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
05.12.17 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Beni Mellal - Clay | ||||
06.11.17 1e ronde | vs. Amelie Intert | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Casablanca - Clay | ||||
01.11.17 2e ronde | vs. Lou Brouleau | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.17 1e ronde | vs. Sara Akid | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Telde - Clay | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-65, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
20.09.17 1e ronde | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
12.09.17 1e ronde | vs. Kelly Williford | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
09.09.17 Halve finale | vs. Victoria Kan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.09.17 Kwartfinale | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.17 2e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Magdalena Stoilkovska - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail |