WEDSTRIJD
16.07.19 | Kwalif. | Magdalena Stoilkovska | Utaka Kishigami | 7-5, 5-7, 10-5 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Macedonia
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
21.04.96, 27 Jaar
21.04.96, 27 Jaar
Magdalena Stoilkovska vs. Utaka Kishigami - onderlinge wedstrijden
16.07.19 | Kwalif. | Magdalena Stoilkovska | Utaka Kishigami | 7-5, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Magdalena Stoilkovska form & Utaka Kishigami form
Magdalena Stoilkovska - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail |
Utaka Kishigami - laatste wedstrijden
W25 Yokohama - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Fanning | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.02.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nikki Redelijk | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Emma Davis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Taylor Ng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Malaika Rapolu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Kandori | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Uchiyama | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anshu Okamura | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tsukuba - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Jami Marie Burt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lorelyz Marruffo | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
18.12.18 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
13.12.18 2e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |