WEDSTRIJD
18.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Maia Lumsden | Kathinka Von Deichmann | 5-7, 6-2, 10-8 | W25 Reims | I. hard |
STATISTIEKEN
Maia Lumsden | Kathinka Von Deichmann | |
1e Service % | 45/67 (67%) | 53/67 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/45 (58%) | 31/53 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 2/14 (14%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/67 (51%) | 31/67 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/134 (52%) | 64/134 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maia Lumsden | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maia Lumsden | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maia Lumsden | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maia Lumsden | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maia Lumsden | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Kathinka Von Deichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 7-5, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maia Lumsden vs. Kathinka Von Deichmann - onderlinge wedstrijden
21.06.22 | 1e ronde van de kwal. | Kathinka Von Deichmann | Maia Lumsden | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | London | Grass |
18.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Maia Lumsden | Kathinka Von Deichmann | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Reims | I. hard |
13.02.19 | 2e ronde | Maia Lumsden | Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Shrewsbury | I. hard |
01.02.18 | 2e ronde | Maia Lumsden | Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Glasgow | I. hard |
Maia Lumsden form & Kathinka Von Deichmann form
Maia Lumsden - laatste wedstrijden
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Maribor - I. hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Ricany - I. hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
15.02.23 2e ronde | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail |
Kathinka Von Deichmann - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Katy Dunne | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Celine Naef | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-75, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | - Kathinka Von Deichmann - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-70 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Julie Struplova | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 3-0, Fangzhou Liu - scratch | wedstrijd detail |