WEDSTRIJD
28.07.19 | Halve finale | Maja Chwalinska | Daria Lodikova | 6-1, 6-2 | W25 Bytom | Clay |
STATISTIEKEN
Maja Chwalinska | Daria Lodikova | |
1e Service % | 41/66 (62%) | 37/46 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/41 (61%) | 14/37 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 3/9 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/46 (63%) | 27/66 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/112 (61%) | 44/112 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maja Chwalinska | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Daria Lodikova | |
0-0 | ||
Maja Chwalinska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Daria Lodikova | |
0-0 | ||
Maja Chwalinska | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Maja Chwalinska | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Daria Lodikova | |
Maja Chwalinska | 1-1 | |
2-1 | Daria Lodikova | |
Maja Chwalinska | 2-2 | |
3-2 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Maja Chwalinska | 4-2 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-2 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maja Chwalinska vs. Daria Lodikova - onderlinge wedstrijden
28.07.19 | Halve finale | Maja Chwalinska | Daria Lodikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Bytom | Clay |
Maja Chwalinska form & Daria Lodikova form
Maja Chwalinska - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | - | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Daria Lodikova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |