WEDSTRIJD
04.08.19 | Finale | Maja Chwalinska | Dejana Radanovic | 7-65, 6-4 | W25 Grodzisk | Clay |
STATISTIEKEN
Maja Chwalinska | Dejana Radanovic | |
1e Service % | 61/86 (71%) | 61/86 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/61 (56%) | 31/61 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 11/25 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 5/14 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/86 (51%) | 40/86 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/172 (52%) | 82/172 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maja Chwalinska | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
0-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A | ||
Maja Chwalinska | 0-3 | |
0-0 | ||
1-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maja Chwalinska | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-4 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Maja Chwalinska | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Dejana Radanovic | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maja Chwalinska | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
5-5 | Dejana Radanovic | |
0-0 | ||
Maja Chwalinska | 6-5 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Dejana Radanovic | |
0-0, 1-0, 2-2, 3-2, 4-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Maja Chwalinska | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maja Chwalinska | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15 | ||
Maja Chwalinska | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
Maja Chwalinska | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-A | ||
Maja Chwalinska | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30 | ||
5-4 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40 | ||
6-4 | Dejana Radanovic | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maja Chwalinska vs. Dejana Radanovic - onderlinge wedstrijden
04.08.19 | Finale | Maja Chwalinska | Dejana Radanovic | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Grodzisk | Clay |
Maja Chwalinska form & Dejana Radanovic form
Maja Chwalinska - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | - | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Dejana Radanovic - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Haley Giavara | - Dejana Radanovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 3e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |