WEDSTRIJD
14.05.18 | Kwalif. | Maja Chwalinska | Irina Falconi | 6-1, 6-4 | Trnava | Clay |
STATISTIEKEN
Maja Chwalinska | Irina Falconi | |
1e Service % | 38/58 (66%) | 31/47 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/38 (66%) | 17/31 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/47 (51%) | 21/58 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
2 | ||
6-4 | Irina Falconi | |
0-0, 0-15, 0-15, 0-15, 0-15, 0-15, 0-15, 0-30, 0-30, 0-30, 0-30, 15-30, 15-30, 15-30, 15-30, 15-30, 15-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP] | ||
Maja Chwalinska | 2-1 | |
Maja Chwalinska | 6-4 | |
0-0, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30 | ||
Maja Chwalinska | 3-1 | |
Maja Chwalinska | 6-4 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 15-0, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30, 40-30 | ||
Maja Chwalinska | 4-1 | |
4-1 | Irina Falconi | |
6-4 | Irina Falconi | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-15, 0-15, 0-15, 0-15, 0-15, 0-15, 0-30, 0-30, 0-30, 0-30, 0-30, 15-30, 15-30, 15-30, 15-30, 15-30, 15-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40, 30-40 | ||
5-1 | Irina Falconi | |
Maja Chwalinska | 5-1 | |
Maja Chwalinska | 6-4 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-15, 15-15, 15-30, 15-30, 15-30, 15-30, 15-30, 15-40[BP], 15-40[BP], 15-40[BP], 15-40[BP], 15-40[BP], 15-40[BP], 15-40[BP], 15-40[BP], 15-40[BP], 15-40[BP], 15-40[BP], 15-40[BP] | ||
Maja Chwalinska | 5-2 | |
5-2 | Irina Falconi | |
6-4 | Irina Falconi | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP] | ||
5-3 | Irina Falconi | |
6-4 | Irina Falconi | |
6-3 | Irina Falconi | |
6-4 | Irina Falconi | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maja Chwalinska vs. Irina Falconi - onderlinge wedstrijden
16.05.18 | 1e ronde | Maja Chwalinska | Irina Falconi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Trnava | Clay |
14.05.18 | Kwalif. | Maja Chwalinska | Irina Falconi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Maja Chwalinska form & Irina Falconi form
Maja Chwalinska - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | - | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Irina Falconi - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Ann Li | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Nicholasville - I. hard | ||||
13.02.20 1e ronde | vs. Madison Brengle | 6-4, 0-6, 1-2, - Irina Falconi - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
08.02.20 Kwartfinale | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.20 Halve finale | vs. Shelby Rogers | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.02.20 2e ronde | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Newport Beach - Hard | ||||
30.01.20 3e ronde | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 2e ronde | vs. Usue Maitane Arconada | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
09.01.20 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Houston - Hard | ||||
16.11.19 Halve finale | vs. Kirsten Flipkens | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.19 3e ronde | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.19 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.19 2e ronde | vs. Quinn Gleason | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Mandy Minella | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Katerina Stewart | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |