WEDSTRIJD
31.07.19 | 1e ronde | Maja Chwalinska | Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 6-4 | W25 Grodzisk | Clay |
STATISTIEKEN
Maja Chwalinska | Stefania Rogozinska Dzik | |
1e Service % | 35/56 (63%) | 23/48 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/35 (60%) | 12/23 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/48 (54%) | 21/56 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maja Chwalinska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maja Chwalinska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0 | ||
Maja Chwalinska | 4-0 | |
0-0, 15-0 | ||
5-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maja Chwalinska | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maja Chwalinska | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maja Chwalinska | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
4-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maja Chwalinska | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
4-4 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maja Chwalinska vs. Stefania Rogozinska Dzik - onderlinge wedstrijden
31.07.19 | 1e ronde | Maja Chwalinska | Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Grodzisk | Clay |
Maja Chwalinska form & Stefania Rogozinska Dzik form
Maja Chwalinska - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | - | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Stefania Rogozinska Dzik - laatste wedstrijden
W35 Arcadia - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Carolyn Campana | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Layne Sleeth | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tyra Caterina Grant | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Oliwia Orlinska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeryia Darashuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 0-2, - Stefania Rogozinska Dzik - scratch | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Halve finale | vs. Daria Frayman | - Stefania Rogozinska Dzik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Valeryia Darashuk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Rancho - Hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bydgoszcz - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Ania Hertel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
04.08.22 3e ronde | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-77, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail |