WEDSTRIJD
06.02.19 | 1e ronde | Malene Helgo | Weronika Falkowska | 6-4, 7-5 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Malene Helgo | Weronika Falkowska | |
1e Service % | 30/63 (48%) | 38/73 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/30 (60%) | 15/38 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/33 (58%) | 21/35 (60%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/73 (51%) | 26/63 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/136 (54%) | 62/136 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Malene Helgo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Malene Helgo | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Malene Helgo | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Malene Helgo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Malene Helgo | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Malene Helgo | 1-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Malene Helgo | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Malene Helgo | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Malene Helgo | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Malene Helgo vs. Weronika Falkowska - onderlinge wedstrijden
02.11.22 | 1e ronde | Malene Helgo | Weronika Falkowska | 7-65, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Haabneeme | I. hard |
19.05.22 | 2e ronde | Weronika Falkowska | Malene Helgo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Warmbad | Clay |
06.02.19 | 1e ronde | Malene Helgo | Weronika Falkowska | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Malene Helgo form & Weronika Falkowska form
Malene Helgo - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail |
Weronika Falkowska - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
10.06.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |