INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mallaurie Noel vs. Chiara Scholl - onderlinge wedstrijden
24.04.19 | Kwalif. | Mallaurie Noel | Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Mallaurie Noel form & Chiara Scholl form
Mallaurie Noel - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Schena Benamar | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Grace Min | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Stefani Webb | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Lincer | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Alice Tubello | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Codino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Jade Bornay | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Camille Moga | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-5, - Mallaurie Noel - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Joana Baptista | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
21.03.22 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Chiara Scholl - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |