WEDSTRIJD
23.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Mana Ayukawa | Ramu Ueda | 4-6, 6-1, 6-2 | Darwin | Hard |
STATISTIEKEN
Mana Ayukawa | Ramu Ueda | |
1e Service % | 37/74 (50%) | 43/74 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/37 (81%) | 28/43 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/37 (59%) | 16/31 (52%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/74 (41%) | 22/74 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/148 (55%) | 66/148 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mana Ayukawa | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mana Ayukawa | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mana Ayukawa | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mana Ayukawa | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mana Ayukawa | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Mana Ayukawa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mana Ayukawa | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mana Ayukawa | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mana Ayukawa | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mana Ayukawa | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-2 | Ramu Ueda | |
2-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mana Ayukawa | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mana Ayukawa | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mana Ayukawa vs. Ramu Ueda - onderlinge wedstrijden
09.10.19 | 1e ronde | Ramu Ueda | Mana Ayukawa | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Makinohara | Carpet |
10.10.18 | 2e ronde | Mana Ayukawa | Ramu Ueda | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | Makinohara | Carpet |
23.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Mana Ayukawa | Ramu Ueda | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Darwin | Hard |
Mana Ayukawa form & Ramu Ueda form
Mana Ayukawa - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Josy Daems | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Brandy Walker | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melisa Ercan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Gagnon | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-73, 1-3, - Mana Ayukawa - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Katie Boulter | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 6-73, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Cembranos | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sayaka Ishii | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Ramu Ueda - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |