WEDSTRIJD
03.03.20 | Kwalif. | Mana Kawamura | Jessica Fowler | 6-2, 6-2 | W25 Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Mana Kawamura | Jessica Fowler | |
1e Service % | 28/44 (64%) | 24/49 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 15/24 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 10/25 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/49 (49%) | 11/44 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Jessica Fowler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mana Kawamura | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Mana Kawamura | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Jessica Fowler | |
Mana Kawamura | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jessica Fowler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mana Kawamura | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jessica Fowler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mana Kawamura | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-0 | Jessica Fowler | |
0-0 | ||
Mana Kawamura | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-1 | Jessica Fowler | |
0-0 | ||
Mana Kawamura | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
26.06.00, 23 Jaar
26.06.00, 23 Jaar
Mana Kawamura vs. Jessica Fowler - onderlinge wedstrijden
03.03.20 | Kwalif. | Mana Kawamura | Jessica Fowler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Mildura | Grass |
Mana Kawamura form & Jessica Fowler form
Mana Kawamura - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Jessica Fowler - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
23.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Karner | 2-6, 7-5, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carola Cavelli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Madison Schwarz | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
03.02.20 Kwalif. | vs. Himari Sato | 6-4, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
02.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Baindl | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Wanyi Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.19 Kwalif. | vs. Maria Lota Kaul | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Wanyi Zhang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Powaska | 6-0, 0-6, 16-18 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 2-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Ashley | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Osafune | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Nikita Uberoi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Filimonikhina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiyoung Seo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. En Su Youn | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dayeon Back | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
18.02.19 Kwalif. | vs. Georgiana Ruhrig | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Bajagic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |