WEDSTRIJD
01.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Mana Kawamura | Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-1 | W15 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Mana Kawamura | Yu-Ting Hsieh | |
1e Service % | 26/46 (57%) | 26/47 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/26 (81%) | 13/26 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/47 (60%) | 16/46 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mana Kawamura | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0 | ||
Mana Kawamura | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0 | ||
Mana Kawamura | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0 | ||
Mana Kawamura | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yu-Ting Hsieh | |
Mana Kawamura | 1-0 | |
2-0 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mana Kawamura | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-1 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mana Kawamura | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Yu-Ting Hsieh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Taipei (CHN)
27.02.97, 27 Jaar
27.02.97, 27 Jaar
Mana Kawamura vs. Yu-Ting Hsieh - onderlinge wedstrijden
01.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Mana Kawamura | Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Nonthaburi | Hard |
Mana Kawamura form & Yu-Ting Hsieh form
Mana Kawamura - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Yu-Ting Hsieh - laatste wedstrijden
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Amira Badawi | 7-5, 6-74, 1-10 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Chang Liu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Thitirat Kanaphuet | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Puntila Namwong | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Yui Chikaraishi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Tamachan Momkoonthod | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Warisara Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pichapak Sirikul | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Ni Wang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Iseki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kotomi Takahata | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tsukuba - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Kozaki | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Kozaki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.12.18 Kwalif. | vs. Kexuan Zhou | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Yelfimova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elle Christensen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
18.10.18 2e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.18 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
03.10.18 1e ronde | vs. Martina Pradova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kyoto - I. hard | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Rina Saigo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.18 Kwalif. | vs. Suzuka Furukawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michiyo Nakamura | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |