WEDSTRIJD
23.05.19 | 2e ronde | Mananchaya Sawangkaew | Simona Waltert | 6-4, 1-6, 6-4 | W25 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Mananchaya Sawangkaew | Simona Waltert | |
1e Service % | 53/101 (52%) | 53/79 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/53 (72%) | 34/53 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/48 (38%) | 15/26 (58%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/79 (38%) | 45/101 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/180 (48%) | 94/180 (52%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-5 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mananchaya Sawangkaew vs. Simona Waltert - onderlinge wedstrijden
23.05.19 | 2e ronde | Mananchaya Sawangkaew | Simona Waltert | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Nonthaburi | Hard |
Mananchaya Sawangkaew form & Simona Waltert form
Mananchaya Sawangkaew - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Maya Joint | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-4, 2-6, 7-614 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Aoi Ito | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anastasiia Gureva | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Simona Waltert - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |