WEDSTRIJD
23.04.19 | 1e ronde | Manca Pislak | Chantal Sauvant | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Manca Pislak | Chantal Sauvant | |
1e Service % | 29/44 (66%) | 30/47 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 13/30 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 3/17 (18%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/47 (66%) | 15/44 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/91 (66%) | 31/91 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Chantal Sauvant | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manca Pislak | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Chantal Sauvant | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manca Pislak | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Manca Pislak | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Manca Pislak | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Chantal Sauvant | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Manca Pislak | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Manca Pislak | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manca Pislak | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Manca Pislak vs. Chantal Sauvant - onderlinge wedstrijden
23.04.19 | 1e ronde | Manca Pislak | Chantal Sauvant | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Manca Pislak form & Chantal Sauvant form
Manca Pislak - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Maribor - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
28.09.22 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Chantal Sauvant - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |