WEDSTRIJD
15.07.19 | Kwalif. | Maneva Rakotomalala | Anna Maria Jovanovic | 6-2, 6-1 | W15 Dijon | Hard |
STATISTIEKEN
Maneva Rakotomalala | Anna Maria Jovanovic | |
1e Service % | 23/45 (51%) | 25/44 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/23 (83%) | 11/25 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/44 (55%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
France
13.09.01, 22 Jaar
13.09.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
02.06.00, 23 Jaar
02.06.00, 23 Jaar
Maneva Rakotomalala vs. Anna Maria Jovanovic - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | Kwalif. | Maneva Rakotomalala | Anna Maria Jovanovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Dijon | Hard |
23.07.18 | Kwalif. | Maneva Rakotomalala | Anna Maria Jovanovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Les Contamines | Hard |
Maneva Rakotomalala form & Anna Maria Jovanovic form
Maneva Rakotomalala - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Yelena Lebeau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 7-61, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Massiva Boukirat | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Seda Baslilar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Arina Bulatova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tian Jialin | 6-74, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 2-6, - Maneva Rakotomalala - scratch | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Jade Psonka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 5-7, 7-65, 10-4 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Elizabeth Jurna | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Bozova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Baylen Brown | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Sophia Biolay | 0-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Desvignes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.23 Kwalif. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Anna Maria Jovanovic - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Julia Kimmelmann | 6-4, 0-3, - Anna Maria Jovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Prenkovic | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dewi Dijkman | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Les Contamines - Hard | ||||
23.07.18 Kwalif. | vs. Maneva Rakotomalala | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Hamilton | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dijon - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rania Azziz | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
Saint Gervais - Clay | ||||
18.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mylene Halemai | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Grenoble - I. hard | ||||
01.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Brescia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
El Kantaoui - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde | vs. Yasmine Ben Abdallah | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.09.15 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
El Kantaoui - Hard | ||||
21.09.15 1e ronde | vs. Anastasiya Shleptsova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
El Kantaoui - Hard | ||||
14.09.15 2e ronde | vs. Sophia Bursulaya | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.15 1e ronde | vs. Darya Chernetsova | 6-1, Darya Chernetsova - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.15 Kwartfinale | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
El Kantaoui - Hard | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Mathilde Devits | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.15 2e ronde | vs. Anastasiya Shleptsova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.15 Kwartfinale | vs. Josephine Boualem | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
15.09.14 2e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
08.09.14 2e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Cutura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
01.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Basic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |