Manon Arcangioli vs. Anastasia Pribylova 12.07.2020

Manon Arcangioli vs. Anastasia Pribylova 12.07.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

12.07.201e rondeManon Arcangioli Anastasia Pribylova 6-3, 6-2 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva3-3
0-0, 15-0, 40-0
4-3Anastasia Pribylova Anastasia Pribylova podáva
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP]
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva4-4
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40
5-4Anastasia Pribylova Anastasia Pribylova podáva
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP]
6-3
2
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva0-0
0-0, 30-0
1-0Anastasia Pribylova Anastasia Pribylova podáva
0-0, 15-15, 15-40
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva1-1
0-0
2-1Anastasia Pribylova Anastasia Pribylova podáva
0-0, 0-30
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva2-2
0-0, 15-15, 15-30, 40-30
3-2Anastasia Pribylova Anastasia Pribylova podáva
0-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-40
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva4-2
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
5-2Anastasia Pribylova Anastasia Pribylova podáva
0-0, 15-15, 30-30
6-2

Manon Arcangioli
France
28.08.94, 25 Jaar




624
48
214662 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.02.96, 24 Jaar




535
66
81217 $
Anastasia Pribylova
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Manon Arcangioli vs. Anastasia Pribylova - onderlinge wedstrijden

12.07.201e rondeManon ArcangioliAnastasia Pribylova6-3, 6-2 wedstrijd detail All Lower Clay
23.07.19Kwalif.Anastasia PribylovaManon Arcangioli6-1, 6-2 wedstrijd detailCzech Republic W60 Prague Clay

Manon Arcangioli - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
12.07.20
1e ronde
vs. Anastasia Pribylova6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
09.07.20
1e ronde
vs. Leolia Jeanjean6-3, 1-6, 9-10 nederlaagwedstrijd detail
07.07.20
1e ronde
vs. Carole Monnet2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
06.07.20
1e ronde
vs. Estelle Cascino6-4, 2-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
05.07.20
1e ronde
vs. Polina Leykina6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
04.07.20
1e ronde
vs. Diana Marcinkevica6-4, 3-6, 10-3 overwinningwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Anastasiya Komardina3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Caroline Romeo2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Diane Parry4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Chloe Paquet1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Fiona Codino6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Sara Cakarevic7-6, 1-6, 7-6 overwinningwedstrijd detail
14.06.20
1e ronde
vs. Katarina Zavatska5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Germany W25 Altenkirchen - Carpet
26.02.20
1e ronde
vs. Marie Benoit3-6, 7-5, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
24.02.20
Kwalif.
vs. Sarah Nikocevic6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
23.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Chanel Janssen6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
France W25 Grenoble - I. hard
11.02.20
1e ronde
vs. Jessica Pieri2-6, 2-2, - Manon Arcangioli - scratchnederlaagwedstrijd detail
10.02.20
Kwalif.
vs. Lou Brouleau6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
09.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Joanna Tomera7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
France W60 Andrezieux - I. hard
29.01.20
1e ronde
vs. Ysaline Bonaventure1-6, 6-0, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
28.01.20
Kwalif.
vs. Sofia Shapatava4-6, 6-4, 10-3 overwinningwedstrijd detail
27.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Victoria Kan3-6, 6-0, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
23.01.20
2e ronde
vs. Qinwen Zheng1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
21.01.20
1e ronde
vs. Tara Katarina Milic6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
17.01.20
Kwartfinale
vs. Victoria Muntean6-73, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
16.01.20
2e ronde
vs. Gabriella Taylor6-3, 5-7, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.01.20
1e ronde
vs. Alessia Tagliente6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
06.12.19
Kwartfinale
vs. Viktoriia Dema0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
05.12.19
2e ronde
vs. Nicole Gadient6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
03.12.19
1e ronde
vs. Anna Ukolova6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail

Anastasia Pribylova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
12.07.20
1e ronde
vs. Alice Tubello1-6, 7-5, 10-9 overwinningwedstrijd detail
12.07.20
1e ronde
vs. Manon Arcangioli3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
11.07.20
1e ronde
vs. Suzan Lamens4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
10.07.20
1e ronde
vs. Audrey Albie7-62, 4-6, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
10.07.20
1e ronde
vs. Margot Yerolymos4-6, 6-4, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
09.07.20
1e ronde
vs. Anastasia Pribylova2-6, 7-62, 13-11 overwinningwedstrijd detail
08.07.20
1e ronde
vs. Alice Tubello3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
07.07.20
1e ronde
vs. Margaux Rouvroy2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Jade Suvrijn3-6, 6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
11.02.20
1e ronde
vs. Anhelina Kalita3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
05.02.20
1e ronde
vs. Bojana Marinkovic2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia W25 Kazan - I. hard
23.01.20
2e ronde
vs. Anastasia Zakharova1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.01.20
1e ronde
vs. Dinara Alloyarova7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
21.01.20
Kwalif.
vs. Sviatlana Pirazhenka6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
22.12.19
Finale
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.12.19
Halve finale
vs. Bojana Marinkovic6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
20.12.19
Kwartfinale
vs. Mariana Drazic7-65, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.12.19
2e ronde
vs. Valeria Koussenkova6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
18.12.19
1e ronde
vs. Rania Azziz6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
13.12.19
Kwartfinale
vs. Yuriko Miyazaki7-65, 4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
12.12.19
2e ronde
vs. Matilda Mutavdzic6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
10.12.19
1e ronde
vs. Margaux Rouvroy6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
05.12.19
1e ronde
vs. Carole Monnet0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Belarus W25 Minsk - I. hard
12.11.19
Kwalif.
vs. Anastasia Tikhonova5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
11.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ksenia Kolesnikova6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Estonia W15 Parnu - I. hard
08.11.19
Kwartfinale
vs. Ekaterina Shalimova5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
07.11.19
2e ronde
vs. Ekaterina Reyngold6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
05.11.19
1e ronde
vs. Saara Orav6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey W25 Istanbul - I. hard
22.10.19
1e ronde
vs. Katarzyna Piter2-6, 6-4, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
21.10.19
Kwalif.
vs. Bojana Marinkovic6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
<