Manon Arcangioli vs. Fiona Codino 17.06.2020

Manon Arcangioli vs. Fiona Codino 17.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

17.06.201e rondeManon Arcangioli Fiona Codino 6-2, 6-1 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
0-0Fiona Codino Fiona Codino podáva
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva1-0
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
2-0Fiona Codino Fiona Codino podáva
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, A-40[BP]
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0
4-0Fiona Codino Fiona Codino podáva
0-0, 0-15, 15-30, 15-40
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva4-1
0-0
5-1Fiona Codino Fiona Codino podáva
0-0, 15-15
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva5-2
0-0, 15-0, 30-15
6-2
2
0-0Fiona Codino Fiona Codino podáva
0-0, 15-0, 30-15, 30-30
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva1-0
0-0, 15-0, 30-15, 40-30
2-0Fiona Codino Fiona Codino podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP]
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva3-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40
3-1Fiona Codino Fiona Codino podáva
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A
Manon Arcangioli Manon Arcangioli podáva4-1
0-0, 15-15, 30-15, A-40
5-1Fiona Codino Fiona Codino podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP]
6-1

Manon Arcangioli
France
28.08.94, 26 Jaar




646
48
214662 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
31.08.95, 25 Jaar




890
16
43365 $
Fiona Codino
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Manon Arcangioli vs. Fiona Codino - onderlinge wedstrijden

17.06.201e rondeManon ArcangioliFiona Codino6-2, 6-1 wedstrijd detail All Lower Clay

Manon Arcangioli - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
26.09.20
1e ronde
vs. Marianna Zakarlyuk3-6, 6-1, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
24.09.20
1e ronde
vs. Ivonne Cavalle-Reimers7-65, 6-2 overwinningwedstrijd detail
23.09.20
1e ronde
vs. Ganna Poznikhirenko6-4, 5-4 nederlaagwedstrijd detail
19.09.20
1e ronde
vs. Arina Gabriela Vasilescu7-65, 6-1 overwinningwedstrijd detail
18.09.20
1e ronde
vs. Darya Astakhova5-7, 6-3, 10-4 overwinningwedstrijd detail
14.09.20
1e ronde
vs. Jade Suvrijn4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
13.09.20
1e ronde
vs. Anna Morgina6-76, 7-5, 10-8 overwinningwedstrijd detail
12.09.20
1e ronde
vs. Caroline Romeo6-2, 5-1 nederlaagwedstrijd detail
11.09.20
1e ronde
vs. Ekaterina Makarova (1996)6-4, 7-66 overwinningwedstrijd detail
08.09.20
1e ronde
vs. Oleksandra Oliynykova3-6, 6-2, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
06.09.20
1e ronde
vs. Caroline Romeo6-0, 6-72, 10-6 overwinningwedstrijd detail
05.09.20
1e ronde
vs. Nicoleta Dascalu4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
04.09.20
1e ronde
vs. Alice Tubello7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
03.09.20
1e ronde
vs. Kelia Le Bihan6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
01.09.20
1e ronde
vs. Olympe Lancelot4-6, 6-4, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
31.08.20
1e ronde
vs. Alice Tubello5-7, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
11.08.20
1e ronde
vs. Ganna Poznikhirenko6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
10.08.20
1e ronde
vs. Justina Mikulskyte6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
09.08.20
1e ronde
vs. Mallaurie Noel6-1, Mallaurie Noel - scratchoverwinningwedstrijd detail
08.08.20
1e ronde
vs. Estelle Cascino6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
08.08.20
1e ronde
vs. Katarina Zavatska4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
07.08.20
1e ronde
vs. Carole Monnet6-1, 1-6, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
02.08.20
1e ronde
vs. Mallaurie Noel6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
25.07.20
1e ronde
vs. Justina Mikulskyte3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
23.07.20
1e ronde
vs. Julie Belgraver6-2, 6-75, 11-9 overwinningwedstrijd detail
22.07.20
1e ronde
vs. Lea Tholey6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
18.07.20
1e ronde
vs. Suzan Lamens4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.07.20
1e ronde
vs. Audrey Albie4-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
12.07.20
1e ronde
vs. Anastasia Pribylova6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
09.07.20
1e ronde
vs. Leolia Jeanjean6-3, 1-6, 9-10 nederlaagwedstrijd detail

Fiona Codino - laatste wedstrijden

France W15 Saint - Clay
08.09.20
1e ronde
vs. Adrienn Nagy1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
07.09.20
Kwalif.
vs. Leire De Ezcurra6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Portugal W15 Oeiras - Clay
17.08.20
2e ronde van de kwal.
vs. Louise Lampla6-73, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
All Lower - Clay
29.07.20
1e ronde
vs. Silvia Njiric4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
28.07.20
1e ronde
vs. Diana Marcinkevica7-5, 7-64 overwinningwedstrijd detail
27.07.20
1e ronde
vs. Anastasiya Komardina3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
25.07.20
1e ronde
vs. Caroline Romeo2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
24.06.20
1e ronde
vs. Verena Meliss6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Alice Rame5-7, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Caroline Romeo6-7, 6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Estelle Cascino1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Manon Arcangioli2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Kenya W15 Nairobi - Hard
17.08.19
Halve finale
vs. Mahak Jain1-6, 0-4, - Fiona Codino - scratchnederlaagwedstrijd detail
16.08.19
Kwartfinale
vs. Paulina Jastrzebska6-3, Paulina Jastrzebska - scratchoverwinningwedstrijd detail
15.08.19
2e ronde
vs. Sariaka Rachelle Radilofe6-3, 7-68 overwinningwedstrijd detail
13.08.19
1e ronde
vs. Demi Tran6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Kenya W15 Nairobi - Hard
07.08.19
1e ronde
vs. Celestine Avomo Ella4-6, 0-3, - Fiona Codino - scratchnederlaagwedstrijd detail
France W15 Les - Hard
24.07.19
1e ronde
vs. Justine Pysson4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
France W15 Dijon - Hard
16.07.19
1e ronde
vs. Diana Martynov4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Tabarka - Clay
04.07.19
2e ronde
vs. Anna Turati0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
02.07.19
1e ronde
vs. Eliessa Vanlangendonck6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Tabarka - Clay
27.06.19
2e ronde
vs. Yvonne Neuwirth1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
26.06.19
1e ronde
vs. Radhika Yadav6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Izrael W15 Netanya - Hard
20.06.19
2e ronde
vs. Iveta Dapkute6-71, 7-64, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
19.06.19
1e ronde
vs. Sylvie Zund6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Izrael W25 Akko - Hard
11.06.19
Kwalif.
vs. Liisa Vehvilainen4-6, 6-3, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
10.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Koral Koldobski6-75, 6-0, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Izrael W25 Jerusalem - Hard
21.05.19
Kwalif.
vs. Shachf Lieberman5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France W80 Cagnes - Clay
06.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Carolina Meligeni Alves3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Morocco Rabat - Clay
27.04.19
1e ronde van de kwal.
vs. Sara Errani1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
<