INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Manon Leonard vs. Nadine Keller - onderlinge wedstrijden
15.08.19 | 2e ronde | Manon Leonard | Nadine Keller | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Oldenzaal | Clay |
18.06.19 | Kwalif. | Manon Leonard | Nadine Keller | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Klosters | Clay |
Manon Leonard form & Nadine Keller form
Manon Leonard - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-3, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Zoe Kruger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Lina Glushko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-64, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Zoe Kruger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-77, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Liv Hovde | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Sonay Kartal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Liv Hovde | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Nadine Keller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |