WEDSTRIJD
14.07.20 | 1e ronde | Maren Benko | Yvonne Neuwirth | 2-1, - scratch | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
Austria
02.11.00, 23 Jaar
02.11.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Maren Benko vs. Yvonne Neuwirth - onderlinge wedstrijden
14.07.20 | 1e ronde | Maren Benko | Yvonne Neuwirth | 2-1, Yvonne Neuwirth - scratch | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Maren Benko form & Yvonne Neuwirth form
Maren Benko - laatste wedstrijden
W15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Erenda | 6-0, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
15.07.20 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Yvonne Neuwirth | 2-1, Yvonne Neuwirth - scratch | wedstrijd detail | |
Schio - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Visentin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Gavran | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Yvonne Neuwirth - laatste wedstrijden
W25 Poertschach - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Wikander | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.07.20 1e ronde | vs. Maren Benko | 1-2, - Yvonne Neuwirth - scratch | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-3, 1-5 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Selina Pichler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.20 1e ronde | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Oana Smaranda Corneanu | 4-6, - Yvonne Neuwirth - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
06.10.19 Finale | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Chanel Simmonds | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Johannesburg - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Demi Tran | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Koricinova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | Barbora Miklova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Monova | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail |