WEDSTRIJD
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Margarita Lazareva | Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
11.05.00, 23 Jaar
11.05.00, 23 Jaar
Margarita Lazareva vs. Alisa Axyanova - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Margarita Lazareva | Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Margarita Lazareva form & Alisa Axyanova form
Margarita Lazareva - laatste wedstrijden
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.20 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Batumi - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Alisa Axyanova - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.02.20 Kwalif. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail |