INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Margaux Orange vs. Aiko Yoshitomi - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | Kwalif. | Margaux Orange | Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Margaux Orange form & Aiko Yoshitomi form
Margaux Orange - laatste wedstrijden
W25 Les - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.20 Halve finale | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.20 2e ronde | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 Kwalif. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Aiko Yoshitomi - laatste wedstrijden
W15 Palmanova - Clay | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 Kwalif. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Pescucci | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Kwan Yau Ng | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Daries | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Puntila Namwong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.19 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.19 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde | vs. Fanni Gecsek | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Sakura Hondo | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Minami Shuto | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kanami Tsuji | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Misa Malkin | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Eri Shimizu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Melisa Morales | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Amber Washington | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.08.19 Kwartfinale | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Elle Christensen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Myrna Olaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Anna Morgina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Angela Bonilla | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail |