WEDSTRIJD
31.10.19 | 2e ronde | Margaux Orange | Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Margaux Orange | Matilde Jorge | |
1e Service % | 38/57 (67%) | 63/77 (82%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/38 (66%) | 29/63 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 7/14 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/77 (53%) | 21/57 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/134 (57%) | 57/134 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Margaux Orange | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Matilde Jorge | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Margaux Orange | 1-3 | |
0-0, 0-15 | ||
1-4 | Matilde Jorge | |
0-0 | ||
Margaux Orange | 1-5 | |
2-5 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Margaux Orange | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Margaux Orange | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-0 | ||
Margaux Orange | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Margaux Orange | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Margaux Orange | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Matilde Jorge | |
0-0 | ||
5-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Margaux Orange vs. Matilde Jorge - onderlinge wedstrijden
31.10.19 | 2e ronde | Margaux Orange | Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Margaux Orange form & Matilde Jorge form
Margaux Orange - laatste wedstrijden
W25 Les - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.20 Halve finale | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.20 2e ronde | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.20 Kwalif. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Matilde Jorge - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Isabel Skoog | 4-6, 6-1, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ines Santos Oliveira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 7-5, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Amarni Banks | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |