WEDSTRIJD
07.07.20 | 1e ronde | Margaux Rouvroy | Anastasia Pribylova | 6-2, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Margaux Rouvroy | 0-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Pribylova | |
0-0 | ||
Margaux Rouvroy | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Margaux Rouvroy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-1 | Anastasia Pribylova | |
0-0 | ||
Margaux Rouvroy | 4-2 | |
5-2 | Anastasia Pribylova | |
6-2 |
2 | ||
Margaux Rouvroy | 0-0 | |
1-0 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Margaux Rouvroy | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
Margaux Rouvroy | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Margaux Rouvroy vs. Anastasia Pribylova - onderlinge wedstrijden
07.07.20 | 1e ronde | Margaux Rouvroy | Anastasia Pribylova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
10.12.19 | 1e ronde | Anastasia Pribylova | Margaux Rouvroy | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Margaux Rouvroy form & Anastasia Pribylova form
Margaux Rouvroy - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Aravane Rezai | 4-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-65, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Robin Anderson | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ashleigh Simes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Iryna Shymanovich | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Anastasia Pribylova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.04.21 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.21 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.03.21 1e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.09.20 1e ronde | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.20 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |